Co je to ten Festival fantazie?

Festival fantazie(aka FF) je akce s dlouhou tradicí, setkání příznivců a fandů všehomožného od SF a fantasy, přes známé i neznámé seriály a filmy k pohybovým aktivitám a hudbě - ostatně podívejte se jakéže lini programu jsou pro vás nachystány na oficiálních stránkách FF.

Pořadatelé krom rozsáhlého programu zajišťují i jiné služby(viz níže).

A kdy a kde že to ten FF je?

Od 28. 6. do 7. 7. 2013 v Chotěboři. Tam se dostanete buď po vlastní ose, prostředkem jaký uznáte za vhodný nebo se v rámci úspory můžete dohodnout na společné jízdě pomocí přihlašovacího systému FF zvaného Amber, nebo využijete dopravu na místo zajištěnou oraganizátory (VÍCE Informací ).

Přímo v Chotěboři je FF situováno do komplexu několika budov(Kino, KD Junior, Sokolovna.. MAPA)

Aha, program v Chotěboři, a spát tam budu kde?

Opět můžete využít vlastní zdroje, ale protože asi ne každému bydlí tetička v Chotěboři a okolí, je pro vás zajištěna široká škála forem ubytování. Od spaní ve spacáku na zemi ve třídách přes ubytovny k hotelu. Výběr je na vaši pohodlnosti a peněžence, lepší ubytování je však pochopitelně limitováno a máte-li o něj zájem, neváhejte. Více o ubytování

Hm...a co takhle jídlo? Nebo pívo? V Chotěboři to neznám...

I jídlo si můžete zajistit skrze FF(snídaně, obědy i večeře, více informací) nebo využít některou z místních restaurací. Kvalita jídla i obsluhy bývá kolísavá, ale nic strašného. Přímo v KD Junior se nachází bar(toasty, lahváče) a hospůdka(gril, pivo z čepu), v kině bar Velký Voči(Plzeň 12°,G 10°). Ve městě pak můžete vzít zavděk několika non-stop podniky, když výše zmíněné zdroje piva zavřou.

No zní to pěkně...a kolik ta sranda bude stát?

Tabulka vstupného Nezapomeňte na možnost slevy jako je Siréna nebo získání Volňásků.

A to nejdůležitější nakonec, příhlásim se jak?

pomocí přihlašovacího systému AMBER.

Jak se chovat na FF

No, tak na FF se samozřejme dostatnete tak, že za vstup zaplatíte. Toto pak prokazujete, tím, že nosíte viditelně vstupenku. No a dále nedělat bordel. Zní to jasně skrývá se pod tím mnoho, nejen nechávat za sebou nepořádek (tj. odpadky patří do koše, tříditelné do správného); rovněž bordel znamená hlučet, obvzlášte nevhodné to je na promítáních a přednáškách, stejně jako v době nočního klidu. Kuřte tam se to smí a ne jinde. A tak dále, prostě chovat se uvolněně a bavit se, ale jako ve společnosti slušných lidí (ktreří jsou jen trochu divní).

Jo a doržujte hygienu, přeci jen je FF v létě, takže se občas umejt nezaškodí. Ostaně počíst si o tom můžete na oficiálních stránkách FF

Budete-li mít problém s čímkoli(ostatní dělají bordel, nefunguje sprcha...), obracejete se na organizátory (lidi v oranžových tričkách Staff) nebo volejte na FF hotline.

© 2007 - 2013 Ertai & Psymorf | design by TarGilkaltar | poslední aktualizace 29.4.2013